Sveicināti, Viesis | RSS
Ceturtdiena, 18.04.2024, 13:19
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Hue // Main » Jaunumi. » Par nežēlīgu suņa nogalināšanu Šomasei piespriež sodu
Par nežēlīgu suņa nogalināšanu Šomasei piespriež sodu
LaudansDate: Ceturtdiena, 05.01.2012, 21:37 | Message # 1
Profs.
Grupa: Administrators
Posti: 117
Reputācija: 2
Par cietsirdīgu suņa nogalināšanu Valkas rajona tiesa trešdien Artai Šomasei piespriedusi 200 stundu piespiedu darbu, informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Nataļja Oskina.




Šomase vainu atzinusi

Šomase tiesā savu vainu pilnībā atzina. Tiesā viņa izdarīto nožēloja un teica, ka tagad tā vairs nerīkotos.

«Apsūdzētā savu vainu atzina pilnībā. Viņa atbrīvojusies no suņa, kurš bijis nepaklausīgs un sagādājis problēmas. Izdarīto viņa nožēloja un tagad tā vairs nerīkotos,» Oskina citēja spriedumu.

Tiesa Šomasei piesprieda 200 stundu piespiedu darbu. Oskina sacīja, ka tiesa apstiprinājusi 15.decembrī ar prokurori noslēgto vienošanos par šādu sodu.



Šomases meita, dziedātāja, Liene Šomase mātes nodarītā dēļ atteicās vadīt LTV raidījumu "Ķepa uz sirds"


Atrod nežēlīgi nogalinātu suni

Jau ziņots, ka Ziemeļvidzemē, Jērcēnu pusē, novembra beigās kādā novadgrāvī tika atrasta nežēlīgi nogalināta takšu šķirnes kucīte. Dzīvniekam bija sasietas kājas un klāt piesiets maiss ar akmeni.

Sākotnēji kultūras darbiniecei Šomasei apsūdzība tika uzrādīta par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kuras dēļ tie ir gājuši bojā vai ir sakropļoti. Par to varēja sodīt arī ar brīvības atņemšanu līdz četriem gadiem vai arestu, vai naudas sodu līdz 80 minimālajām mēnešalgām.


Avots - TVNET


N/A
 
BiGBoReDate: Piektdiena, 06.01.2012, 16:43 | Message # 2
Iesācējs.
Grupa: Grafiķis
Posti: 31
Reputācija: 4
Huh.? Es jau domāju Liene novāca suni. Man liekas varēja jau lielāku sodu uzlikt...



TrolLollol
 
LaudansDate: Piektdiena, 06.01.2012, 16:50 | Message # 3
Profs.
Grupa: Administrators
Posti: 117
Reputācija: 2
Quote (BiGBoRe)
Man liekas varēja jau lielāku sodu uzlikt...


Piekrītu!


N/A
 
Forums » Hue // Main » Jaunumi. » Par nežēlīgu suņa nogalināšanu Šomasei piespriež sodu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2024 | Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz